درباره ما

درباره ما

با تشکر از حسن انتخاب شما

اسپلیت لند با راه اندازی مرکز فروش انواع کولر گازی های روز دنیا از سال 1380 در عرصه واردات و پخش انواع کولر گازی اسپلیت ، دیواری و ایستاده در ایران آغاز کرد.

هدف این بازرگانی تامین عمده و تکی انواع کولر مورد نیاز هموطنان و شرکتها در سراسر ایران با ارزانترین قیمت و کیفیت اصالت تضمینی می باشد. 

ارائه باکیفیت ترین کولرهای گازی با قیمت پایین واردکننده ایجاد شرکت معتبر گارانتی و خدمات پس از فروش در سراسر ایران با کادری مجرب و ارائه ی تنها ضمانتنامه تعویض کولر گازی در شرکت، حمل و ارسال تضمینی و ارائه مشاوره تخصصی از جمله خدمات این بازرگانی می باشد.

این شرکت پس از گذشت 20 سال به عنوان برترین تامین کننده اسپیلت کولرگازی در ایران و فروش با ارزانترین قیمت و گارانتی واقعی در سراسر ایران شناخته شده است.هم اکنون صدها شرکت و هزاران مشتری تحت خدمات منحصر به فرد این شرکت قرار دارند.این شرکت واردکننده قادر است همه نوع سفارشات کولر گازی اسپیلت دیواری و ایستاده و سایر قطعات و ملزومات سیستم های سرمایشی و گرمایشی را بر طبق سفارشات مشتریان از کشور مبدا تهیه نموده و با طی کلیه ی مراحل ترخیص و حمل و نقل توسط شرکت در کمترین زمان تحویل مشتری نماید.

امید است با یاری شما عزیزان گامی کوچک در جهت رفاه و آسایش هموطنان برداشته باشیم.

اسپلیت لند

تماس بگیرید