نمایندگی کولرگازی یونیوا در تهران

نمایندگی  کولرگازی یونیوا در تهران

فروشگاه اسپلیت لند در تهران، یکی از معتبر ترین مرکز فروش کولرگازی یونیوا در تهران است. یکی از مزیت های بزرگ نمایندگی های کولرگازی یونیوا تنوع زیاد و اصل بودن آن است.

 اسپلیت لند
اسپلیت لند

نمایندگی کولرگازی یونیوا در تهران

شرکت یونیوا Univa محصول کشور تایلند است اما قطعات این محصول در چین مونتاژ میشود. برای خرید کولرگازی یونیوا اصل بهتر است از یک نمایندگی در تهران خریداری کنید. بیشتر این نمایندگی ها در تهران علاوه بر خرید و فروش کولرهای گازی یونیوا در زمینه تعمیرات این برند از کولرگازی فعالیت میکنند. کولرگازی یونیوا ظرفیت های مختلفی دارد  که شما با توجه به متراژ خانه یا اداره میتوانید در نمایندگی های کولرگازی یونیوا در تهران مشاهده کنید.

خرید کولرگازی یونیوا از نمایندگی در تهران

کولرهای گازی انواع مختلفی دارد که یکی از باکیفیت ترین سیستم های تهویه هوا که عمکرد سرمایش و گرمایش دارد، کولر گازی Univa است. این برند از کولرگازی ها از قطعات با کیفیت و حساسی طراحی و ساخته شده است که در دو مدل کولرگازی اصل و تقلبی در بازار وجود دارد. به دلیل وجود کلاهبرداران خرید کولرگازی یونیوا بسیار سخت شده است در این شرایط بهتر است از یک نمایندگی در تهران خریداری کنید. فروشگاه اسپلیت لند یکی از نمایندگی های کولر گازی یونیوا است که شما میتوانید برای خرید کولرگازی یونیوا با شرکت ما تماس بگیرید.

قیمت کولرگازی یونیوا در تهران

قیمت کولر گازی یونیوا به دلیل ظرفیت های محتلف و تنوع مدل یکسان نیست اما یکی از مزیت های نمایندگی های فروش کولرگازی در تهران قیمت مناسب نسبت به فروشگاه های دیگر است. خرید کولرگازی یونیوا از نمایندگی ها به شما این امکان را میدهد تا علاوه بر اطمینان از اصل بودن کولرگازی، با کمترین قیمت این محصول را خریداری کنید.

قیمت کولرگازی یونیوا در تهران

پرفروش ترین مدل های کولر گازی یونیوا

از ویژگی های کولرگازی یونیوا میتوان به موتوری قوی، صدای کم، قابلیت اینورتر جهت صرفه جویی در مصرف برق و... اشاره کرد. ما در ادامه چند محصول پرفروش کولر گازی یونیوا را برای شما آورده ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

کولر گازی 24000 یونیوا  تیتانیوم R410 اینورتر

یکی از مدل های پرفروش کولرگازی یونیوا، مدل تیتانیوم است. از ویژگی های این کولر گازی میتوان به عملکرد سرمایش و گرمایش، کیت اینورتر پلاس و... اشاره کرد. از مشخصات این کولر گازی میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

مشخصات فنی کولر گازی 24000 یونیوا تیتانیوم R410 اینورتر
ظرفیت سرمایش 24000
ظرفیت گرمایش 24000
برق مصرفی تک فاز 
گاز مبرد R410a
 نوع کمپرسور اینورتر پلاس
نوع آب و هوایی گرم T3

کولر گازی یونیوا 18000 پلار کم مصرف

اسپلیت های یونیوا مدل 18000 پلار کم مصرف دارای قابلیت اینورتر، عملکرد سرمایش و گرمایش و ... است این مدل از کولر گازی در مناطق بسیار گرم مانند خوزستان، اهواز و... استفاده میشود. شما میتوانید برای خرید کولر گازی با شرکت ما تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید. از دیگر مشخصات این کولر گازی میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

مشخصات فنی کولر گازی یونیوا 18000 پلار کم مصرف
برق ورودی 

50

قدرت سرمایش

18000

قدرت گرمایش

19000

ولتاژ 220-240
سیستم تایمر دارد

ویژگی  نمایندگی  کولر گازی یونیوا در تهران

ویژگی  نمایندگی  کولر گازی یونیوا در تهران

از جمله ویژگی های فروشگاه اسپلیت لند میتوان به خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر و تعیین قیمت دقیق کولرگازی یونیوا با فروشگاه ما تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید