نمایندگی کولرگازی زانتی در تهران

نمایندگی کولرگازی زانتی در تهران

وظیفه اصلی مجموعه اسپلیت لند ارائه خدمات پس از فروش کولرگازی زانتی و فروش تمامی مدل های این کولرگازی در تهران است که با مطلوب ترین قیمت می‌توانید کولرگازی دلخواه خود را تهیه کنید.

 اسپلیت لند
اسپلیت لند

نمایندگی کولرگازی زانتی در تهران

شرکت زانتی حدود 15 سال است که تاسیس شده و در حال حاضر محصولات این کمپانی در بیش از سی کشور دنیا به فروش می‌رسد. در ایران کولرگازی زانتی را به اسم برند ایتالیایی به فروش می‌رسانند در صورتی که این برند چینی بوده و صادرات و مونتاژ آن در کشور چین می‌باشد. فروشگاه اسپلیت لند به عنوان نمایندگی فروش کولرگازی زانتی در تهران کیفیت این کولرگازی را مورد قبول و در سطح استاندارد می داند. برای خرید کولرگازی زانتی اصل بهتر است از یک نمایندگی معتبر فروش گولرگازی در تهران خرید کنید.

خرید کولرگازی زانتی از نمایندگی در تهران

کولرگازی ها دارای تنوع بی شماری هستند که یکی از با کیفیت ترین آنها کولرگازی Zanetti می‌باشد. از آنجایی که وجود کلاه برداران خرید هر کالایی را سخت کرده است برای خرید کولرگازی زانتی کافیست از یک نمایندگی معتبر خرید کولرگازی خرید خود را انجام دهید.

قیمت کولرگازی زانتی در تهران

قیمت کولرگازی زانتی به دلیل ظرفیت های متعدد و تنوع مدل یکسان نیست اما با خرید از یکی از نمایندگی های فروش کولرگازی در تهران می‌توانید کولرگازی مورد نظر خود را با قیمت مناسب نسبت به سایر فروشگاه های دیگر خریداری کنید. خرید کولرگازی زانتی از نمایندگی ها به شما این امکان را می‌دهد که علاوه بر اطمینان از اصل بودن کولرگازی، با کمترین قیمت بتوانید این محصول را خریداری نمایید.

ظرفیت های کولرگازی زانتی

  • کولرگازی زانتی 18000
  • کولرگازی زانتی 30000
  • کولرگازی زانتی 36000
  • کولرگازی زانتی60000

کولر گازی های زانتی در دو مدل ZMSA-36HO1RAAA و ZMSA-12HO1RAFB با قابلیت سرمایشی و گرمایشی، از جمله پرفروش ترین کولر گازی های شرکت زانتی هستند. مدل ZMSA-36HO1RAAA با ظرفیت 36000 مناسب آب و هوای معتدل و غیرگرمسیری است و مدل ZMSA-12HO1RAFB نیز با ظرفیت 24000 برای آب و هوای معتدل طراحی شده است. مدل های ذکر شده کولر گازی زانتی علاوه بر صرفه جويی در مصرف انرژی، دمای هوا را نیز کنترل می کنند.

نمایندگی زانتی در تهران

فروشگاه اسپلیت لند بزرگ ترین و معتبر ترین مرکز فروش انواع کولرگازی و اسپلیت در تهران می‌باشد که به عنوان یکی از نمایندگی های برند زانتی دارای متنوع ترین محصولات این کمپانی می‌باشد.

چگونه از خدمات پس از فروش کولر گازی زانتی در تهران استفاده کنیم؟

اگر کولر گازی زانتی خریداری شده، دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد، می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکل از مزایایی که نمایندگی رسمی تعمیرات کولر گازی زانتی در برابر محصولات خود دارد، استفاده کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید