نمایندگی کولرگازی ال جی در تهران

نمایندگی کولرگازی ال جی در تهران

شما میتوانید تمامی مدل های کولرگازی ال جی اصل را از نمایندگی های آن در تهران خریداری کنید از جمله مزیت های آن خدمات پس از فروش و قیمت ارزان تر است.

 اسپلیت لند
اسپلیت لند

نمایندگی کولر گازی ال جی در تهران

شرکت ال اجی در سال 1958 در کشور کره تاسیس شد. یکی از محصولات باکیفیت این برند، کولرگازی های با کیفیت است. این کولر گازی های ال جی به دلیل موتورقوی، کمپرسور روتاری و... محبوبیت زیادی در بین افراد جهان دارد. به دلیل وجود کلاهبرداران زیادی خرید کولرگازی بسیار سخت و دشوار شده است اما یکی از مزیت های خرید کولرگازی ال اجی از نمایندگی های آن، اصل بودن آن است. شرکت اسپلیت لند یکی از نمایندگی های کولرگازی ال جی در تهران است که شما میتوانید برای خرید انواع مدل های کولرهای گازی ال اجی با ما تماس بگیرید.

خرید کولر گازی ال اجی از نمایندگی تهران

به دلیل تنوع بسیار زیاد کولر های گازی، خرید آن بسیار دشوار شده است اما یکی از بهترین مدل های آن که محبوبیت زیادی دارد کولر گازی ال جی است که تنوع بسیار زیادی دارد. شما میتوانید در نمایندگی های کولر های گازی ال جی تمامی مدل ها این کولر گازی را مشاهده کنید. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما در تهران تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

قیمت کولرگازی ال جی در تهران

کولرگازی ال اجی به دلیل ظرفیت های متعدد، تنوع مدل نمیتوان قیمت مشخصی برای آن تعیین کرد اما یکی از مزیت های خرید کولر گازی ال اجی از نمایندگی ها این است که قیمت آن ها نسبت به سایر فروشگاه ها ارزان تر است. کولر گازی ال اجی برند های مختلفی دارد که 3 تا از محبوب ترین آن ها شامل:

 • کولر گازی ال جی دوال اینورتر 24000 استاندارد S4-W24K23AE
 • کولر گازی ال جی 12000 اینورتر نکست تایتان NT129SQ1
 •  کولر گازی ال جی 24000 اینورتر آرتکول NA248SK3

قیمت کولرگازی ال جی در تهران

ظرفیت کولرگازی ال جی

 1. کولرگازی ا ل جی 18000
 2. کولرگازی ال جی 12000
 3. کولرگازی ال اجی 18000
 4. کولرگازی ال جی 24000
 5. کولرگازی ال جی 30000

کولر گازی ال جی انواع مختلفی دارد که یکی از مزیت های آن ها عملکرد سرمایش و گرمایش آن است. کولر گازی های ال جی به دلیل کمپرسور قوی در مناطق گرمسیر از جمله اهواز، خوزستان و... استفاده میشود.

خدمات نمایندگی کولر گازی ال جی

خرید از نمایندگی در تهران مزیت های بیشماری دارد اما 3 تا از خدمات مهم آن شامل:

 • خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر: از جمله ویژگی های فروشگاه اسپلیت لند خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر است. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرید.
 • نصب کولرگازی ال جی: مهم ترین کار بعد از خرید کولرگازی نصب این دستگاه است. اگر در هنگام نصب اشتباهی رخ بدهد امکان دارد هزینه  زیادی برای شما داشته باشد پس بهتر است برای نصب کولرگازی از یک فرد متخصص استفاده کنید.
 • شارژ کولرگازی ال جی: تمامی کولر های گازی بعد از مدتی کارکردن نیاز به شارژ مجدد دارند پس بعد از مدتی استفاده یک بار کولر گازی را شارژ کنید شما باداشتن گارانتی میتوانید با شرکت تماس بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید