چه نوع کولرگازی برای مناطق شمال بهتر است؟

کولر گازی مناسب برای مناطق شمال و مرطوب

اگر به دنبال خرید کولر گازی برای مناطق شمال ایران هستید شما باید کولرگازی خریداری کنید که دارای ویژگیی همچون کمپرسور قوی، مصرف انرژی پایین،قابلیت اینورتر و... باشد.

 اسپلیت لند
اسپلیت لند

کولر گازی مناسب برای مناطق شمال و مرطوب

همان طور که میدانید کولرگازی انواع مختلفی دارد و هر کدام از آن ها مزیت هایی برای خود دارند. بسیاری از مناطق ایران مرطوب هستند و به همین دلیل مردمان آنجا باید در هنگام خرید کولر گازی دقت بکنند. برای بسیاری از افراد این سوال پیش می آید که کدام مدل از کولرگازی مناسب برای مناطق شمال و مرطوب است؟

اگر بخواهیم به طور کلی برای شما بگوییم تمامی برندهای کولر گازی برای این مناطق خوب هستند اما به دلیل وجود کلاهبرداران خرید کولرگازی بسیار سخت شده است پس بهتر است از فروشگاه های معتبر و باتجربه خریداری کنید. فروشگاه اسپلیت لند یکی از شرکت های معتبر و باسابقه است که شما میتوانید برای خرید کولرگازی با شرکت ما تماس بگیرید.

بهترین برند کولرگازی برای شمال ایران

از بهترین برند های کولر گازی که برای مناطق شمال مناسب است میتوان به کولر گازی جنرال گلد، کولرگازی اجنرال، کولر گازی گری، کولر گازی ال جی، کولر گازی ایوولی، کولرگازی هایسنس میتوان اشاره کرد. هرکدام از این برند های کولرهای گازی ظرفیت و ویژگی های خاصی برای خود دارند. شما قبل از خرید کولر گازی باید نکاتی را در نظر بگیرید که شامل:

  • نوع کلاس کولرگازی برای مناطق شمال
  • نوع ظرفیت کولرگازی برای مناطق شمال
  • متراژ مناسب

بهتر است شما قبل از خرید کولر گازی برای مناطق شمال با کارشناسان با تجربه ما تماس بگیرید تا بتوانید بهترین کولرگازی را خریداری کنید.

بهترین برند کولرگازی برای شمال ایران

انواع کلاس آب و هوایی کولر گازی مناسب برای مناطق شمال و مرطوب

شما قبل از خرید کولرگازی باید نکاتی را بدانید که بتوانید بهترین کولرگازی را برای مناطق شمال و مرطوب بگیرید یکی از این نکات نوع کلاس آب و هوایی کولر گازی است. برای خیلی از افراد این سوال پیش می آید که چگونه متوجه نوع کلاس آب و هوایی کولرگازی بشویم؟

بر روی تمامی کولرگازی ها برچسب هایی وجود دارد که شما بر روی آن برچسب میتوانید نوع کلاس آب و هوایی کولر گازیتان را مشاهده کنید. انواع کلاس های آب و هوایی شامل:

مناطق معتدل یا T1: این کولرگازی برای مناطق نیمه معتدل مثل تهران و کرج خوب است این اسپلیت ها معمولا برای دماهای 43الی 45 درجه سانتی گراد خریداری میشود.

مناطق سرد یا T2: کولرگازی های نوع T2 مناسب مناطق سرد است به همین خاطر گرمای این کولر گازی نسبت به سایر کولرگازی های دیگر قوی تر است. معمولا این اسپلیت های نوع T2 را برای دماهای 7 الی 35 درجه سانتی گراد استفاده میکنند.

مناطق گرمسیر یا T3: کولرگازی های T3 برای مناطق گرمسیر مثل اهواز، بوشهر، خوزستان و... مناسب است. شما میتوانید برای خرید این نوع کولرگازی با شرکت اسپیلیت لند تماس بگیرید.

انواع کلاس آب و هوایی کولر گازی مناسب برای مناطق شمال و مرطوب

کمپرسور کولرگازی برای مناطق شمال

کمپرسور ها یا موتور های کولرگازی شامل 3 نوع پیستونی، اسکرال و روتاری می باشند. برای خیلی از افراد قبل از خرید کولرگازی این سوال پیش می آید که کدام یک از کمپرسورها برای مناطق شمال خوب است؟

 کمپرسور های روتاری قدرت کمی دارند و بیشتر در مناطق سرسیر استفاده میشود اما سر صدای آن نسب به کمپرسور پیستونی کم تر است. کمپرسور پیستونی قدرت بسیار بالایی دارد و بیشتر برای مناطق گرمسیر استفاده میشود اما یکی از معایب این کمپرسور سر صدای این کمپرسور است. کمپرسور اسکرال نسبت به دو کمپرسور قبلی بهتر است زیرا سر و صدا و انرژی کم تری دارد اما قیمت این نوع کمپرسور بسیار بالا است و هزینه  تعمیر کمپرسور اسکرال زیاد است. شما با توجه به این مشخصات میتوانید با توجه به نوع آب و هوای منطقه کمپرسور مورد نظر را خریداری کنید.

ویژگی های بهترین برند کولرگازی برای مناطق شمال

اگر شما در مناطق شمال کشور زندگی میکنید و به دنبال بهترین کولر گازی برای آن منطقه میگردید میتوانید یک کولرگازی با کمپرسور قوی با کلاس آب و هوایی معتدل خریداری کنید. از جمله ویژگی های بهترین کولر گازی میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  • مصرف انرژی پایین
  • میزان پرتاب باد
  • قابلیت اینورتر
  • گاز مبرد
  • نوع کمپرسور
  • نوع کلاس آب و هوایی

شما میتوانید برای خرید کولرگازی برای مناطق شمال با شرکت اسپلیت لند تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.



امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید