فروش انواع کولر گازی در کرج با قیمت مناسب

فروش انواع کولر گازی در کرج با قیمت مناسب

خرید کولرگازی به دلیل انواع مختلف آن کار بسیار دشوار شده است. به دلیل وجود کلاهبرداران شما باید در هنگام خرید کولرگازی بسیار دقت کنید. شما میتوانید برای خرید کولر گازی در کرج با فروشگاه اسپلیت لند تماس بگیرید.

 اسپلیت لند
اسپلیت لند

فروش انواع کولر گازی در کرج

همان طور که میدانید کولرگازی انواع مختلفی دارد و به همین خاطر خرید کولرگازی در کرج بسیار سخت شده است اما ما در این سایت پرفروش ترین مدل های  کولر گازی در کرج را برای شما آورده ایم تا با خواندن آن یکی از برند های کولرگازی را خریداری کنید. قبل از هرچیزی شما برای خرید کولر گازی باید از یک فروشگاه معتبر و با سابقه خریداری کنید زیرا در سال های اخیر انواع مدل های کولرگازی تقلبی را به جای کولرگازی اصل به مردم میفروختند و شما بعد از مدتی استفاده متوجه تقلبی بودن آن میشوید پس بهتر است از یک فروشگاه معتبر کولر گازی خریداری کنید. اسپلیت لند یکی از شرکت های معتبر و باسابقه است که شما میتوانید برای خرید کولرگازی اصل در کرج با ما تماس بگیرید و کارشناسان ما آماده پاسخگویی تمام سوالات شما می باشند.

خرید کولرگازی گری در کرج

شرکت گری یک شرکت لوازم خانگی چینی است که در سال های اخیر کولر گازی های با کیفیتی طراحی و تولید کرده است. کولرهای گازی گری انواع مختلفی دارد و به طور کلی به 4 گروه تقسیم میشوند که شامل:

  1. کولر گازی گری S4 matic
  2. کولر گازی گری Accent
  3. کولر گازی گری GWH
  4. کولر گازی گری I save

البته یکی از محصولات پرفروش این کولر گازی مدلی کولرگازی گری I save است. ظرفیت این کولر گازی از 9000 تا 36000 وجود دارد و شما با توجه به بودجه خود میتوانید یکی از این کولر گازی ها را خریداری کنید.

خرید کولرگازی گری در کرج

خرید کولرگازی ایوولی در کرج

از معتبر ترین برند های کولرگازی، کولر گازی ایوولی در کرج است. این برند از کولرگازی  محصولی از کشورچین میباشد که با توجه به کیفیت بالای خود توانسته است مشتریان زیادی را به خود جذب کند. کولرگازی ایوولی برای تمامی مناطق از جمله مناطق شمال، مناطق جنوب و... مناسب است. کمپرسور این مدل از کولرگازی ها معمولا روتاری هستند. یکی از مزیت های بزرگ این کولر گازی سر و صدای کم آن نسبت به سایر برند ها است. شما میتوانید برای خرید کولر گازی ایوولی در کرج با شرکت اسپلیت لند تماس بگیرید.

خرید کولرگازی ایوولی در کرج

خرید کولر گازی جنرال گلد در کرج

کولرگازی جنرال گلد ساخت کشور چین است که به دلیل کیفیت بالا و موتور قوی توانسته است توجه مشتریان خود را جلب کند. یکی از مزیت های این برند از کولر گازی قیمت مناسب آن است و شما میتوانید در مناطق شمال و مرطوب از این برند کولرگازی استفاده کنید. در حالت کلی این کولر گازی به دو گروه تقسیم میشود که شامل:

  • کولرگازی جنرال گلد تیتانیوم
  • کولرگازی جنرال گلد پلاتینیوم

کمپرسور قوی، قدرت پرتاب بالا، گاز مبرد، قیمت مناسب و... از جمله مزایای خرید کولرگازی جنرال گلد است. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر و تعیین قیمت دقیق با فروشگاه ما تماس بگیرید.

خرید کولر گازی جنرال گلد در کرج

خرید کولر گازی یونیوا در کرج

شرکت یونیوا ساخت کشور بریتانیایی است. این برند کولر گازی ظرفیت های مختلفی دارد که شما با توجه به متراژ خود و بودجه خود یکی از برند های کولرگازی یونیوا را انتخاب میکنید. این برند از کولر گازی مدل های مختلفی دارد که یکی از مدل های پرفروش آن کولرگازی یونیوا لوکس است. کمپرسور قوی، گاز مبرد، مدل های متنوع، مناسب برای مناطق گرمسیر و... از جمله مزایای خرید کولرگازی یونیوا در کرج است. این کولر گازی به دلیل تنوع زیاد قیمت مشخصی ندارد شما میتوانید برای اطلاع از قیمت با فروشگاه اسپلیت لند تماس بگیرید.

خرید کولر گازی یونیوا در کرج

خرید کولرگازی ال جی در کرج

برند ال جی یکی از شرکت های معروف در جهان است که با توجه به مدل های مختلف و با کیفیت کولرگازی توانسته است محبوبیت زیادی پیدا کند. عواملی مانند تولید بیش از 12 میلیون دستگاه کولرگازی ال جی در سال، استفاده از فناوری های روز دنیا، هزینه مناسب، مدل های مختلف باعث شده است افراد زیاد این مدل از کولر گازی را خریداری کنند. کولرگازی ال جی در کرج انواع مختلفی دارد که شامل:

خرید کولرگازی ال جی در کرج

  • کولرگازی ال جی مدل تایتان
  • کولرگازی ال جی نکست پلاس
  • کولرگازی ال جی فایتینگ
  • کولرگازی ال جی تایتان آرت کول

شما میتوانید برای خرید انواع کولرگازی در کرج با فروشگاه اسپلیت لند تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید