نقد و بررسی کولر گازی گری

نقد و بررسی کولر گازی گری

برای انتخاب بهترین مدل کولر گازی ، نیاز است تمامی برند های موجود در بازار را  بشناسید به همین خاطر تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 اسپلیت لند
اسپلیت لند

کولرهای گازی موجود در بازار که توسط برند های مختلفی تولید و  در بازارعرضه میشود،در حالت کلی  در بسیاری از مشخصات فنی مشابه هم هستند اما هر کدام در یک سری از ویژگی ها باهم تفاوت هایی دارند که باعث برتری نسبت به همدیگر شده اند.  برای آشنایی بیشتر با یک کولر گازی  اصل و با کیفیت نیاز است به بررسی آن بپردازید. یکی از این مدل های کولر گازی، کولرگازی گری است که در سال های اخیر به دلیل کیفیت بسیار بالا محبوبیت زیادی پیدا کرده است در ادامه بیشتر راجب این برند از کولرگازی صحبت میکنیم با ما همراه باشید.

نقد و بررسی انواع کولرگازی گری

کولرگازی گری از مدل های معروف کولرگازی در بازار است که به صورت تک عملکرد و دو عملکرد در بازار وجود دارد این مدل از کولرگازی به صورت دیواری جهت تعمین گرما و سرما در خانه یا محل کار شما کاربرد دارد.

اسپلیت گری از گاز مبرد R410a برخوردار است یکی از مزیت های این گاز این است که با محیط زیست سازگار است و این مدل از گاز ها مصرف برق را تا حدی کاهش میدهند. کولر گازی گری انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن ها با کیفیت هستند.

نقد و بررسی انواع کولرگازی گری

انواع کولرگازی گری

  • کولر گازی گری I save
  • کولرگازی گری s4 matic
  • کولرگازی گری accent
  • کولرگازی گری gwh

شما با توجه به بودجه خود میتوانید یکی از مدل های کولر گازی گری را خریداری کنید. برای خرید کولر گازی میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید.

مشخصات فنی کولرگازی گری

همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم کولرگازی گری انواع مختلفی دارد و به دو صورت تک عملکرد و دو عملکرد در بازار وجود دارد یکی از مزیت های این مدل از کولر گازی موتور قوی آن است. کمپرسور کولرگازی گری ازنوع روتاری است که قدرت بسیار بالایی دارد و بسیاری از مدل های کولرگازی گری اینورتر هستند که به همین خاطر مصرف برق را به شدت پایین می آورند.

کولرگازی گری ساخت کدام کشور است؟

شرکت لوازم خانگی الکتریکی گری Greeدر سال 1991 میلادی در شهر زوهای چین تاسیس شد.  شرکت  کولرگازی گری یک شرکت بین المللی است که دارای بخش های توسعه ، تولید ، بازاریابی و خدمات است. شعار شرکت  گری “Master of Core Technology”  است. یکیاز محصولات گری کولرگازی آن است که توانسته است به دلیل موتور قوی و قدرت پرتاب بالا توانسته است محبوبیت زیادی در بین افراد جهان پیدا کند.

نمایندگی کولرگازی گری

 تشخیص کولرگازی اصل از تقلبی بسیار سخت شده است به طوری که شما بعد از مدتی استفاده متوجه تقلبی بودن آن میشوید پس بهتر است از نمایندگی های کولرگازی گری در تهران خریداری کنید. به همین خاطر اگر قصد خرید کولرگازی گری را دارید میتوانید به فروشگاه اسپلیت لند مراجعه کنید و انواع مدل های کولرگازی گری را خریداری کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید