نمایندگی کولرگازی ایوولی در تهران

نمایندگی کولرگازی ایوولی در تهران

کولرگازی ایوولی دارای ظرفیت 9000تا30000 و کمپرسور روتاری آماده فروش در نمایندگی های فروش کولرگازی ایوولی در سرتا سر نقاط مختلف تهران می باشد.

 اسپلیت لند
اسپلیت لند

نمایندگی فروش کولرگازی ایوولی در تهران

همان طور که میدانید کولرگازی یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین وسیله موجود در هر محل کاریا منزل است. کولر گازی ها انواع مختلفی دارند که بسیاری از افراد در هنگام خرید نمیدانند کدام برند کولرگازی را خریداری کنند. یکی از برند های معروف و پرفروش آن، کولرگازی ایوولی است. این کولرگازی به صورت تک عملکرد ( فقط سرمایش) و با به صورت دو عملکرد ( سرمایش و گرمایش) در بازار وجود دارد یکی از مزیت های این برند از کولر گازی این است که شما میتوانید هم در زمستان و هم در تابستان از آن استفاده کنید.

یکی از محاسن کولر گازی های ایوولی وجود نمایندگی های فروش اسپلیت در سراسر ایران است. در این نمایندگی ها تمامی برند های کولرگازی ایوولی وجود دارند و شما میتوانید هر کدام از این مدل ها را خریداری کنید. یکی از نکاتی که باید قبل از خرید کولرگازی ایوولی به آن دقت کنید خرید اصل آن است بسیاری از فروشندگان به شما کولر گازی تقلبی به شما میدهند پس بهتر است از نمایندگی های کولرگازی ایوولی خریداری کنید تا از اصل آن اطمینان داشته باشید. یکی از نمایندگی های  کولر گازی ایوولی معتبر و با سابقه شرکت اسپلیت لند است شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرید.

خرید کولر گازی ایوولی از نمایندگی

همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم یکی از سیستم های تهویه هوا که دارای قابلیت عملکرد سرمایش و گرمایش می باشد، کولر گازی ایوولی است. به دلیل وجود کلاهبرداران زیاد، خرید کولر گازی ایوولی سخت و دشوار شده است. تشخیض کولرگازی اصل از کولرگازی تقلبی بسیار دشوار شده است و امکان دارد شما بعد از مدتی استفاده متوجه تقلبی بودن آن میشوید برای همین بهتر است از یک فروشگاه معتبر خریداری کنید. شما میتوانید برای خرید کولرگازی ایوولی از نمایندگی اسپلیت لند در تهران خریداری کنید.

خرید کولر گازی ایوولی از نمایندگی

قیمت کولرگازی ایوولی از نمایندگی تهران

یکی از مزیت های خرید کولرگازی از نمایندگی های تهران این است که قیمت کولرگازی ایوولی نسبت به فروشگاه های بیرون به صرفه تر است. اگر از یک نمایندگی فروش کولرگازی ایوولی در تهران اقدام به خرید کنید هم در هزینه  و هم در اصل بودن آن مطمئن میشوید. از جمله ویژگی های نمایندگی اسپلیت لند در تهران میتوان به ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی محصول است برای اطلاعات بیشتر و تعیین قیمت دقیق میتوانید با شرکت اسپلیت لند تماس بگیرید.

مشخصات کولرگازی ایوولی

در حالت کلی ما انواع مدل های کولر های گازی ایوولی داریم که هر کدام از آن ها مزیت هایی دارند. کولر گازی ایوولی 5 ظرفیت دارد که شامل 9000،18000،12000،24000،30000 است. هر کدام از این ظرفیت ها برای متراژ هایی است به عنوان مثال کولر گازی ایوولی 12000 برای متراژ های 70الی85 متری کاربرد دارد. شما میتوانید برای خرید انواع کولرگازی ایوولی با شرکت اسپلیت لند تماس بگیرید.

ویژگی های شرکت ایوولی در تهران

از ویژگی های خدمات پس از فروش کولرگازی ایوولی در تهران اینگونه اشاره کرد که در صورتی که اسپلیت شما دچار مشکلی باشد و از تاریخ گارانتی کولرگازی شما نگذشته باشد میتوان به در صورت هرگونه مشکل آن را برطرف کرد. از دیگر مزایای خرید کولرگازی ایوولی میتوان به موتورقوی، کمپرسور روتاری، خنک کنندگی سریع و... اشاره کرد و به دلیل تنوع زیاد شما میتوانید با توجه به بودجه ی خود کولر گازی اصل خریداری کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید