نمایندگی کولرگازی جنرال گلد در تهران

نمایندگی کولرگازی جنرال گلد در تهران

یکی از نمایندگی های کولر گازی جنرال گلد در تهران شرکت اسپلیت لند است. شما با خرید این کولر گازی از نمایندگی میتوانید علاوه بر قیمت مناسب، از اصل بودن آن اطمینان حاصل نمایید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید.

 اسپلیت لند
اسپلیت لند

نمایندگی کولرگازی جنرال گلد در تهران

همان طور که میدانید کولرگازی مدل های مختلفی دارد اما یکی از بهترین مدل های آن کولرگازی جنرال گلد است. این کولرگازی در دو عملکرد سرمایش و گرمایش طراحی و ساخته شده است برای همین شما میتوانید از این کولر گازی در زمستان و تابستان استفاده کنید.

یکی از مزیت های کولرگازی جنرال گلد، وجود نمایندگی های فروش اسپلیت در تمامی نقاط ایران است. در این نمایندگی ها تمامی مدل های کولر گازی جنرال گلد وجود دارد که شما با دیدن مزیت های هرکدام از این مدل ها میتوانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. یکی از مزیت های وجود نمایندگی ها این است که کولر گازی که به شما میدهند اصل و با قیمت مناسب است. بسیاری از فروشنگان امکان دارد کولر گازی تقلبی به شما بدهند و شما بعد از چند ماه استفاده از تقلبی بودن آن مطلع شوید. شما میتوانید برای خرید کولرگازی جنرال گلد با شرکت اسپلیت لند تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

خرید کولرگازی جنرال گلد از نمایندگی در تهران

کولرگازی جنرال گلد ساخت کشور چین است و این کولر گازی مزیت های بیشماری دارد. به دلیل وجود کلاهبرداران زیاد خرید کولر گازی جنرال گلد بسیار دشوار شده است برایذ همین بهترین روش برای خرید کولرگازی جنرال گلد اصل از نمایندگی های این کولرگازی در تهران است. یکی از این نمایندگی ها در تهران فروشگاه اسپلیت لند است شما میتوانید برای خرید انواع کولر گازی جنرال گلد اصل با شرکت ما تماس بگیرید.

خرید کولرگازی جنرال گلد از نمایندگی در تهران

قیمت کولرگازی جنرال گلد از نمایندگی در تهران

در حالت کلی به دلیل تنوع زیاد و ظرفیت های متفاوت نمیتوان قیمت مشخصی برای خرید کولر گازی جنرال گلد تعیین کرد اما یکی از مزیت های نمایندگی های فروش کولرهای گازی در تهران قیمت منساب تر نسبت به فروشگاه های بیرون است. خرید کولرگازی جنرال گلد از نمایندگی علاوه بر قیمت مناسب، میتوانید از اصل بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

پرفروش ترین مدل های کولرهای گازی جنرال گلد

در حالت کلی کولرگازی جنرال گلد دو مدل است که شامل:

پرفروش ترین مدل های کولرهای گازی جنرال گلد

  • کولرگازی پلاتینیوم
  • کولرگازی تیتانیوم

اما یکی از مدل های پرفروش کولرگازی جنرال گلد پلاتینیوم است. ظرفیت های این کولر گازی از 9000 تا 24000 است که شما با توجه به نوع متراژ منزل یا محل کارتان یکی از این ظرفیت های کولر گازی جنرال گلد را خریداری میکنید به عنوان مثال کولرگازی جنرال گلد 9000 برای متراژ های 35 الی 50 متری است.

کم مصرف ترین مدل کولرگازی حنرال گلد کدام است؟

یکی از کم مصرف ترین مدل های کولرگازی جنرال گلد مدل تیتانیوم است زیرا این کولرگازی دارای اینورتر پلاس و برچسب مصرف انرژی +++A است. این مدل از کولرگازی کمپرسور T3 میباشد و تا دمای 66درجه سانتی گراد تحمل گرمایی دارد و بیشتر در مناطق گرمسیر از این مدل کولر گازی خریداری میکنند.  ظرفیت این کولر گازی هم از 9000تا 30000 در بازار موجود است. شما میتوانید برای خرید کولرگازی جنرال گلد با شرکت ما تماس بگیرید.

ویژگی های نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در تهران

از ویژگی های اسپلیت لند میتوان به خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد. از دیگر مزایای خرید کولرگازی جنرال گلد میتوان به موتورقوی، خنک کنندگی سریع، مدل های مختلف و.. اشاره کرد. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر و تعیین قیمت دقیق با شرکت ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید